ADAM TRANSPORT SERVICES Kft.
  • Magyar tulajdonú szállítmányozási cégként, foglalkozunk légi, tengeri, vasúti és közúti szállítások szervezésével. Ügyfeleinknek komplex logisztika megoldásokat nyújtunk egy szállítás kezdetétől egészen a végéig. Fiatalos dinamikus csapatunkba keresünk új munkatársat.

  • Pénzügyi munkatárs

    Főbb feladatok, munkák:

      Szállítmányozási és logisztikai folyamatokhoz tartozó pénzügyi feladatok ellátása

      Kimenő számlák készítése, bejövő számlák nyilvántartása, iktatás

      Ügyvéddel, könyvelővel és könyvvizsgálóval való együttműködés

      Kintlévőségek és követelések kezelése

      Időszaki elszámolások, statisztikák, elemzések készítése

      Ügyfelekkel és partnerekkel való kapcsolattartás, kompenzálások és elszámolások koordinálása, magyar és angol nyelven

      Havi statisztikák, elemzések készítése

      Kapcsolattartás és együttműködés a társosztályokkal

      Posta előkészítése, feladása

      Nap adminisztráció és nyilvántartások vezetése, iratok rendben tartása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Középfokú angol nyelvtudás

      Kiváló problémamegoldó képesség

      Felhasználói szintű Office ismeret (Excel, Word, Outlook)

      Minimum középfokú gazdasági, pénzügyi végzettség

      Pontos, precíz, önálló munkavégzés, terhelhetőség, illetve nagyfokú segítőkész hozzáállásmunkabírás

      Megbízható és lelkiismeretes hozzáállás

      A határidők pontos betartása

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Hasonló területén szerzett tapasztalat 2-3 éves tapasztalat

      Logisztika és/vagy szállítmányozási területen szerzett hasonló pénzügyes tapasztalat

      Más pénzügyi és/vagy számviteli területen szerzett tapasztalat

      Felsőfokú gazdasági, pénzügyi végezettség

      B-kategóriás jogosítvány

      Saját személygépkocsi használata

    Amit kínálunk:

      Dinamikusan bővülő, fiatalos csapat

      Szakmai fejlődési lehetőség és kihívások

      Versenyképes fizetés

    Állás, munka területe(i):

    • Pénzügy, Könyvelés
    • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1103 Budapest, Noszlopy utca 16a.

    Fényképes önéletrajzát fizetési igénnyel várjuk a megadott mailcímre.