ADAM TRANSPORT SERVICES KFT.

Magyar tulajdonú szállítmányozási cégként, foglalkozunk légi, tengeri, vasúti és közúti szállítások szervezésével. Ügyfeleinknek komplex logisztika megoldásokat nyújtunk egy szállítás kezdetétől egészen a végéig. Fiatalos dinamikus csapatunkba keresünk új munkatársat.

Pénzügyi munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

    Szállítmányozási és logisztikai folyamatokhoz tartozó pénzügyi feladatok ellátása

    Kimenő számlák készítése, bejövő számlák nyilvántartása, iktatás

    Ügyvéddel, könyvelővel és könyvvizsgálóval való együttműködés

    Kintlévőségek és követelések kezelése

    Időszaki elszámolások, statisztikák, elemzések készítése

    Ügyfelekkel és partnerekkel való kapcsolattartás, kompenzálások és elszámolások koordinálása, magyar és angol nyelven

    Havi statisztikák, elemzések készítése

    Kapcsolattartás és együttműködés a társosztályokkal

    Posta előkészítése, feladása

    Nap adminisztráció és nyilvántartások vezetése, iratok rendben tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Középfokú angol nyelvtudás

    Kiváló problémamegoldó képesség

    Felhasználói szintű Office ismeret (Excel, Word, Outlook)

    Minimum középfokú gazdasági, pénzügyi végzettség

    Pontos, precíz, önálló munkavégzés, terhelhetőség, illetve nagyfokú segítőkész hozzáállásmunkabírás

    Megbízható és lelkiismeretes hozzáállás

    A határidők pontos betartása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Hasonló területén szerzett tapasztalat 2-3 éves tapasztalat

    Logisztika és/vagy szállítmányozási területen szerzett hasonló pénzügyes tapasztalat

    Más pénzügyi és/vagy számviteli területen szerzett tapasztalat

    Felsőfokú gazdasági, pénzügyi végezettség

    B-kategóriás jogosítvány

    Saját személygépkocsi használata

Amit kínálunk:

    Dinamikusan bővülő, fiatalos csapat

    Szakmai fejlődési lehetőség és kihívások

    Versenyképes fizetés

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztráció vezető
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Számlázó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1103 Budapest, Noszlopy utca 16a.

Fényképes önéletrajzát fizetési igénnyel várjuk a megadott mailcímre.