Legyél a FEIL csapat

Pénzügyi Menedzsere

Kedves Leendő Kollégám!

Szeretetsz rendszerben gondolkodni? Szeretsz szervezetten és precízen komoly eredményeket elérni? Szeretsz kontrollálni minden pénzügyi és munkaügyi folyamatot? Mindent el szoktál tervezni és méred az eredményeket? Ha igen, akkor köztünk a helyed mint pénzügyi menedzser.

Hisszük, hogy személyre szabott és kiváló minőségű gyémánt ékszereket készítünk, amelyekkel segítünk, hogy Ügyfeleink az élet meghatározó illetve különleges pillanataiban meglepjék és lenyűgözzék szeretteiket vagy önmagukat!

Ha Te is szívesen képviselnéd a FEIL márka küldetését, akkor jelentkezz mielőbb!

Mi vár Rád?

  • Rengeteg kemény munka ugyanis egy dinamikusan fejlődő csapat részese lehetsz,
    ahol számít a Te véleményed is.
  • Egy különleges magyar ékszer manufaktúra dinamikus márkaépítésében vehetsz részt.
  • Exkluzív és luxustermékeket képviselhetsz kimagasló szolgáltatással.
  • Profi eszközökkel dolgozhatsz: saját íróasztal, céges számítógép, céges mobiltelefon.
  • A fizetésed a Te és a Cég teljesítményével arányosan változik.
  • Korrekt fizetést és előrelépési lehetőséget biztosítunk.
  • A FEIL márka a Swarovski, Hugo Boss és a Stackers hivatalos partnere, így a munkád során világmárkákat képviselhetsz.

Egyéb juttatások:

  • Jutalékrendszer
  • Éves bónusz
  • Céges csapatépítő események (üdülések, vacsorák)
  • Szakmai tréningek
  • Nyelvtanulás támogatása
  • Sport és wellness támogatás

Főbb feladatok, munkakörök

  • Stratégiai pénzügyi tervezés biztosítása.
  • A cég pénzügyi kimutatásainak készítése és feldolgozása.
  • A cég pénzügyi helyzetének elemzése.
  • Pénzforgalom tervezése, irányítása és figyelemmel kísérése.
  • Kommunikáció a pénzintézetekkel és a társaság külső partnereivel.
  • Eredményjelentés az ügyvezető számára.
  • Számlázás, bevétel admin és behajtás
  • Kifizetés és kiadás admin
  • Pénztárkezelés és Banki figyelés
  • Adatok előkészítése és kapcsolattartás a Könyvelővel és Bérszámfejtővel
  • Leltár, Eszköz Nyilvántartás
  • Fizetések és Bónuszok menedzselése
  • Munkaügy
  • Beszerzés

  • Szeretsz precízen számolni és adminisztrálni
  • Szeretsz tervezni, kimutatásokat készíteni és pénzügyi folyamatokat kontrollálni
  • Nyugodt és türelmes vagy, bizalmat ébresztesz az emberekben
  • Szívesen foglalkozol emberekkel és jól tudsz csapatban dolgozni
  • Nagy a munkabírásod, nyitott, lelkes és kreatív vagy
  • Érdeklődsz az ékszerek iránt
  • Magabiztosan kezeled a számítógépet
  • Szóban és írásban is kitűnően kommunikálsz, akár angolul is
  • Jellemző Rád a precizitás és pontosság
  • Váratlan helyzetekben ügyesen feltalálod magad, de nem riadsz vissza a monoton munkavégzéstől sem
  • Rendelkezel bármilyen pénzügyi végzettséggel és tapasztalattal

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Üzleti elemző
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Éves bónusz / mozgóbér, Szakmai tréningek, Nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

6725 Szeged, Vasgyár utca 8.

Ha Te is szívesen képviselnéd a FEIL márka küldetését, akkor jelentkezz azonnal a 'Jelentkezem' gombra kattintva.

A jelentkezéshez, kérjük, csatold az alábbi dokumentumokat:

  • Magyar és angol nyelvű fényképes Önéletrajz
  • Referencia munkák
  • Motivációs levél
  • *Opcionális: 2 perces bemutatkozó videó saját magadról a telefonoddal elkészítve = Extra előny, ha küldesz