VIAPAN ''DOLOGIDŐ'' Kft.

Pénzügyi menedzser

Pécsi központú, 13 éve működő logisztikai szolgáltató céghez keresünk pénzügyi menedzser pozícióba egy felelősségteljes és megbízható kollégát! Megbízónk országszerte több logisztikai bázissal is rendelkezik, és kiemelt szerepe van a bel-, és külföldi közúti élelmiszer fuvarozásban.

Főbb feladatok, munkák:

Milyen feladatok várnak még?
  • A vállalat pénzügyi területének koordinációja, részvétel az üzleti tervezésben,
  • likviditás menedzsment, követeléskezelés felügyelete,
  • biztosítási ügyintézés, kárügyek menedzselése,
  • folyószámlák napi kezelése, banki kapcsolattartás,
  • szerződések, teljesítési igazolások, és a hozzájuk adminisztráció felügyelete.
  • havi zárások, éves beszámoló elkészítése, adatszolgáltatások a menedzsment és külső szervek felé, auditok irányítása.

Amit kínálunk:

Mi az, amire számíthat az új kolléga ebben a munkakörben?
  • Unalmasnak semmiképpen sem mondható napi feladatok,
  • rugalmasságot igénylő változatosság,
  • hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű szerződéssel,
  • munkába járás támogatása,
  • céges telefon, laptop.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Miért és kit keresünk?
A cég folyamatos fejlődésének, és az új megbízásoknak köszönhetően a  gazdasági vezetőnek olyannyira megnövekedtek a napi feladatai, hogy szüksége van egy kollégára, aki:
  • támogatja a munkáját,
  • akire rá lehet bízni stratégiai jellegű feladatokat (pl. tárgyalások bankokkal, beszerzések lebonyolítása, lízing ügyletek lebonyolítása, riportok előkészítése, stb.),
  • pörgős, tapasztalt, megbízható, mindig mindent gyorsan átlát, és pikk-pakk képes reagálni a változó igényekre, helyzetekre,
  • legalább középfokú gazdasági végzettsége, 3 év releváns tapasztalata, B kategóriás jogosítványa, és magabiztos számítógépes ismeretei vannak.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, lakhatási támogatást biztosító ajánlat

Munkavégzés helye:

7623 Pécs

Ha szimpatikus a munka, önéletrajzzal tudsz jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva. Ez után Dóra fogja átnézni a jelentkezéseket, és értesít a kiválasztási folyamat eredményéről.