PannonDiák Iskolaszövetkezet

Pénzügyi/Könyvelési gyakornok - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák:

  • Főkönyvi könyvelési (Account to Report) csapat támogatása a projektek során
  • Könyvelési feladatok, havi zárási feladatok támogatása
  • Prezentációk összeállítása
  • Projekt megbeszélésről jegyzőkönyv vezetése
  • A projekt haladásának követése, azokról a projekt csapatnak jelentés készítése
  • Napi pénzügyi és értékesítési folyamatokban nyújtott támogató szerep

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (gazdasági tanulmányok)
  • MS Office programokat ismerete
  • Magabiztos Excel tudás
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Precíz, rendszerszemlélet
  • Kommunikatív, team munkára nyitott
  • Jó csapatjátékos
  • Terhelhető, nagy nyomás alatt is jól teljesít
  • Jó monotonitás tűrés
  • Heti 25-30 óra vállalása

Amit kínálunk:

  • Bepillantást nyerhetsz egy multinacionális cég működésébe
  • Változatos feladatok valós felelősségi körrel
  • Rugalmas munkavégzés, fejlődési lehetőség
Fizetés: Bruttó 1800 Ft/óra

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Szakmai gyakorlat
  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

1135 Budapest

A Jelentkezem gombra kattintva kérlek küldd el az elérhetőségeidet, és csatold a fényképes önéletrajzod a megadott email címre! Kérlek csak akkor jelentkezz, ha nappali tagozatos diák vagy! :)