Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A BARCIKA Centrum Kft. a Barcika Holding Vállalatcsoport irányító tagja Kazincbarcika területén végez különféle szolgáltatásokat. A feladatokat a holdingon belül hat ellenőrzött társaság végzi, melyek kizárólagos tulajdonosa a Barcika Centrum Kft.
A következő feladatok elvégzésére, kazincbarcikai telephellyel,

PÉNZÜGYI KONTROLLER

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • terv-tény elemzések készítése, követése,
  • részvétel a havi és éves zárási folyamatokban,
  • kapcsolattartás a belső munkatársakkal, cégvezetőkkel,
  • költségtervezés, –elemzés, riportok készítése,
  • minőségi, költség- és időkeret célok elérésének biztosítása új projektek esetén,
  • előzetes költségkalkulációk készítése,
  • megtakarítási projektek kidolgozása, nyomon követése,
  • egyedi elemzések összeállítása,
  • cash-flow tervek, jelentések készítése.

Elvárások:

  • felsőfokú gazdasági végzettség,
  • gazdasági és kontrolling területen szerzett tapasztalat,
  • kiemelkedő írásbeli kommunikációs képesség,
  • jó szervező és elemző képesség, hatékonyságra való törekvés,
  • MS Word és Excel magas szintű ismerete,
  • megbízhatóság,
  • önálló, precíz munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • teljesítményarányos jutalom,
  • mobiltelefon, számítógép.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Elemzés
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Kazincbarcika

Amennyiben úgy érzi, hogy szakmai tapasztalata megfelel a fenti elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát és motivációs levelét a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: BARCIKA Centrum Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Pénzügyi kontroller
  • Rövid pozíció név: Kontroller
  • Hirdető cég: BARCIKA Centrum Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Borsod-Abaúj-Zemplén megye
  • Város: Kazincbarcika
  • Feladatok: terv-tény elemzések készítése, követése, részvétel a havi és éves zárási folyamatokban, kapcsolattartás a belső munkatársakkal, cégvezetőkkel, költségtervezés, –elemzés, riportok készítése, minőségi, költség- és időkeret célok elérésének biztosítása új projektek esetén, előzetes költségkalkulációk készítése, megtakarítási projektek kidolgozása, nyomon követése, egyedi elemzések összeállítása, cash-flow tervek, jelentések készítése.
  • Elvárások: felsőfokú gazdasági végzettség, gazdasági és kontrolling területen szerzett tapasztalat, kiemelkedő írásbeli kommunikációs képesség, jó szervező és elemző képesség, hatékonyságra való törekvés, MS Word és Excel magas szintű ismerete, megbízhatóság, önálló, precíz munkavégzés.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-04