A-Plast Kft.

Közel 20 éve működő, dinamikusan fejlődő műanyagipari vállalat.

Munkatársat keresünk

Pénzügyi kontroller

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    • Havi terv-tény elemzés készítése
    • Éves tervezési folyamatban való aktív részvétel
    • Projekt-kontrolling feladatok ellátása
    • Hatékonyság javító javaslatok előkészítése
    • A pénzügyi folyamatok ellenőrzése, koordinálása
    • A belső szabályzatok folyamatos felülvizsgálata
    • Kintlévőségkezelés
    • Behajtási feladatok: emlékeztető és felszólító levelek kiállítása, kapcsolattartás a behajtó céggel
    • Összefoglaló riportok készítése a vezetőség igényeinek megfelelően
    • Szoros együttműködés más társosztályokkal (kereskedelem, raktár, beszerzés, termelés)

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • 1-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
    • Határozott, magabiztos fellépés
    • Nyitott, proaktív személyiség
    • Magas szintű felhasználói ismeretek az Excel terén
    • Kiváló elemző és problémamegoldó készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Navision rendszer ismerete

Amit kínálunk:

    • Versenyképes juttatási csomag
    • Fix 13. havi fizetés
    • Cafeteria
    • Stabil hátterű, fiatalos, lendületes környezet
    • Változatos szakmai feladatok
    • Önálló munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2142 Nagytarcsa, Naplás út 10.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát bérigény megjelöléssel.