Pénzügyi gyakornok (WHC021188) - Diákmunka

WHC Diák Iskolaszövetkezet

Bak

Mezőgazdasági termékek nagykereskedelmével, termelésével foglalkozó partnercégünk számára keresünk pénzügyi gyakornokot hosszútávú munkalehetőségre.

Feladatok:

    • pénzügyi osztály munkájának támogatása
    • adminisztráció
    • adatbázis kezelés
    • könyvelő munkájának támogatása

    • Pénzügy/Számvitel/Gazdasági szakon folytatott felsőfokú tanulmányok
    • kommunikációképes (szóban és írásban egyaránt) angol tudás
    • szorgalmi időszakban legalább heti 16-24 óra vállalása
    • nappali tagozatos hallgatói jogviszony

Egyéb információ

Szerezz szakmai tapasztalatot diákként!

Amit kínálunk

    • kezdő bér bruttó 1.350 HUF/óra
    • utazási költség térítés 15 Ft/km
    • innovatív csapat
    • stabil munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tud.
Bak