Pénzügyi gyakornok - számlázási részleg

Bruttó 1 300 Ft/óra bér

UNI Smart Iskolaszövetkezet

4034 Debrecen

Partnerünk egy amerikai multinacionális vállalat, akik ipari és környezetgazdálkodási gépeket gyártanak.
Jelenleg a pénzügyi részlegükre keresnek gyakornokokat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Számlák ellenőrzése, rendezése, kódolása és megfeleltetése,
  • A nem fizetésimérleg-számlák feldolgozása a felhatalmazással összhangban.
  • A kifizetések naprakészségének biztosítása érdekében a szállítói kimutatások figyelemmel kísérése és egyeztetése.
  • Az adatok pontosságának biztosítása,
  • A közvetlen vezető vagy a felettese által meghatározott egyéb eseti feladatok elvégzése.
  • A kifizetési folyamatok felülvizsgálata az adatok pontosságának biztosítása érdekében

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség angolul
  • Magabiztos MS Office-felhasználó (Excel, Word, PowerPoint)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Jó analitikai, kutatási és problémamegoldó készség, valamint a részletekre való odafigyelés.
  • Alapvető ismeretek és tapasztalat az ERP-rendszerek (pl. Oracle, SAP) használatában előnyt jelentenek.

Amit kínálunk:

  • Sokoldalú, változatos munka.
  • Céges mobiltelefon
  • Modern irodai környezetet és home office lehetőségeket biztosítunk.
  • Garantált szakmai fejlődést és karrierlehetőséget biztosít a cég

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Számlázó, Pénztáros
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Üzleti támogató központok
  • Pénzügyi támogatás

Amennyiben szimpatikus lehet számodra a pozíció, csatold be az önéletrajzodat és nemsokára felkeresünk a részletekkel kapcsolatban.