Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Érdekel a pénzügy? Szeretnél egy jó csapatban dolgozni? Csatlakozz Magyarország piacvezető média- és kommunikációs ügynökség csoportjához Pénzügyi gyakornokként! A felvett diákban hosszú távon gondolkozunk, és nagy figyelmet fordítunk oktatásukra, fejlesztésükre. Olyan nappali tagozatos hallgatók jelentkezését várjuk, akik még minimum 1 évig hallgatói jogviszonnyal rendelkeznek.

Pénzügyi gyakornok

Leendő feladataid:

  • pénzügy és kontrolling osztály munkájának segítése
  • számlaiktatás
  • számlakönyvelés
  • kampánykövetés
  • pénzügyi riportok készítése

Téged keresünk, ha

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel (még legalább 1 évig)
  • magabiztosan használod az Excel-t
  • érdeklődsz a pénzügyek iránt
  • hetente minimum 30 órát tudsz vállalni (rugalmasan igazítva az egyetemhez)
  • precíz vagy, és munkádat felelősségteljesen végzed
  • legalább középfokú szinten kommunikálsz angolul

Amiért érdemes velünk dolgozni:

  • korrekt gyakornoki jövedelem
  • kiemelkedő juttatási csomag
  • fiatalos csapat
  • tanulási, fejlődési lehetőség
  • pénzügyi/kontrolling ismeretek elmélyítése
  • kellemes munkakörülmények, jól megközelíthető budapesti iroda
  • diplomamunkához háttéranyagok biztosítása
  • kiemelkedő teljesítmény esetén álláslehetőség a későbbiekben

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Szakmai gyakorlat

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XII. kerület, Alkotás utca 53/B.

Ha úgy érzed, neked való a feladat, várjuk önéletrajzod, amit a "Jelentkezem" gombra kattintva küldhetsz el!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Pénzügyi gyakornok
  • Rövid pozíció név: Pénzügyi gyakornok
  • Hirdető cég: Mcsoport Magyarország Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XII. kerület
  • Feladatok: pénzügy és kontrolling osztály munkájának segítése számlaiktatás számlakönyvelés kampánykövetés pénzügyi riportok készítése
  • Elvárások: nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel (még legalább 1 évig) magabiztosan használod az Excel-t érdeklődsz a pénzügyek iránt hetente minimum 30 órát tudsz vállalni (rugalmasan igazítva az egyetemhez) precíz vagy, és munkádat felelősségteljesen végzed legalább középfokú szinten kommunikálsz angolul
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, Részmunkaidő 6 óra, Szakmai gyakorlat
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-12-07
Állás, munka még: Mcsoport Magyarország Kft.>