Pénzügyi gyakornok - Diákmunka (WHC02303)

WHC Diák Iskolaszövetkezet

Székesfehérvár

Partnerünk, mint az amerikai CRANE Co. vállalatcsoport integrált része több mint 20 éve gyárt Magyarországon olyan ipari szerelvényeket, csapokat melyek a vegyipari, gyógyszeripari és energetikai alkalmazások minőségi követelményeinek magas szintű kielégítésére alkalmasak.Székesfehérvári telephelyükön a következő pozíció betöltésére keresnek új munkatársat: pénzügyi gyakornok!

Feladatok:

    • Számlák formai ellenőrzése, iktatása, kontírozása
    • Analitika, főkönyv egyeztetés
    • KSH jelentésekben való közreműködés
    • Tárgyi eszköz aktiválásában való részvétel
    • Értékcsökkenés kalkuláció készítésében való részvétel
    • Időbeli elhatárolások készítésében való részvétel
    • Egyéb adminisztrációs feladatok

    • Folyamatban lévő pénzügyi vagy számviteli tanulmányok
    • Jó kommunikációs és együttműködési készség
    • Magas szintű számítástechnikai ismeretek
    • Minimum heti 20 órát tudsz vállalni
    • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny

Egyéb információ

PÉNZÜGYI GYAKORNOK!

Amit kínálunk

    • Br. 1495 Ft/óra
    • Szakmai fejlődési lehetőség
    • Nemzetközi környezet
    • Családias hangulat

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka