Pénzügyi gyakornok - Diákmunka

Mind-Diák Szövetkezet

Budapest IX.

A Morgan Stanley a világ egyik vezető pénzügyi szolgáltató cége, amely teljeskörű és kiemelkedő színvonalú szolgáltatásokat nyújt ügyfeleinek befektetési, banki, értékpapír-kereskedelmi és befektetés-menedzsment szakterületen. A magyar leányvállalat fő feladata az anyacég üzleti tevékenységeinek támogatása pénzügy, informatika, matematikai modellezés, hitelkockázat- és piacelemzés, értékpapír kereskedés jogi dokumentáció területén.

Főbb feladatok, munkák

  • A vállalat pénzügyi funkcióinak támogatása
  • Elemzések és riportok készítésében való részvétel
  • Vállalaton belüli ügyfél-kapcsolattartás
  • Az alábbi pénzügyi területekkel való együttműködés: Institutional Securities
  • Group, Wealth and Investment Management Finance, Financial Planning and
  • Analysis, Global Corporate Controllers, Valuation Control and Treasury

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok Pénzügyi/Számviteli/Üzleti/Gazdasági területen
  • Magabiztos, legalább középszintű angol nyelvtudás
  • Erős MS Office ismeretek (főleg Excel)
  • A pénzügyi termékek (részvények, kötvények, derivatívák) és számviteli ismeretek
  • Munkaidő
  • Heti min. 20 órában végezhető diákmunka

Amit kínálunk

  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség
  • Otthoni munkavégzésre lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.