Számlázás, Kontrolling, Szerződések adminisztrációja, Elemzések készítése

Ha szeretnél tapasztalatot szerezni az előbbi folyamatokban, nálunk a helyed!
Vállalatunk

pénzügyi gyakornokot

keres

    Szervezetünk humánfejlesztési projektek megvalósításával foglalkozik Magyarország egész területén. Pénzügyi csapatunk támogatására keresünk asszisztenst.

Munkafolyamatok:

  • napi adminisztratív feladatok elvégzése
  • adatbázisok kezelése, frissítése
  • megrendelések, számlák, szerződések kezelése
  • számlákhoz kapcsolódó szerződések formai és tartalmi vizsgálata, előkészítése
  • pénzügyi nyilvántartás naprakész vezetése
  • bejövő forint- és devizaszámlák alaki, formai, tartalmi ellenőrzése, igazoltatása, rögzítése a pénzügyi nyilvántartó programban

Elvárások:

  • pénzügyi ismeretek előnyt jelentenek
  • Microsoft Word és Excel magas szintű használata, az Excel alapfüggvényeinek ismerete
  • teljes munkaidőben heti 40 óra, vagy részmunkaidőben heti 25-30 óra vállalása

Munkavégzés helye:

  • Budapest belváros

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Szakmai gyakorlat

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Magyar nyelvű fényképes önéletrajzokat bérigény feltüntetéssel a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával várjuk.