Pénzügyi gyakornok (Debrecen)

Bruttó 1 300 - 1 500 Ft/óra bér

UNI Smart Iskolaszövetkezet

4225 Debrecen

Csatlakozz hozzánk

pozícióba!

Pénzügyi gyakornokként a készpénzalkalmazási csapat tagjaként a fő feladatod, hogy a készpénzt időben a megfelelő ügyfélszámlákra utald.

Főbb feladatok, munkák:

  • A készpénz időben történő pontos alkalmazása a megfelelő ügyfélszámlára
  • Az "azonosítatlan" és "fel nem használt" tételek kivizsgálása és nyomon követése.
  • Szoros együttműködés a hitel- és beszedési csoporttal
  • Napi jelentés a beszedett készpénzről
  • Jelentések készítése a hó végi záráshoz és segítségnyújtás az általános számviteli csoportnak.
  • Dokumentáció vezetése a belső ellenőrzés és a SOX audit követelményeinek megfelelően.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Folyamatban lévő egyetemi tanulmányok pénzügyi területen (lehetőleg számviteli területen).
  • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség angol nyelven
  • Magabiztos MS Office-felhasználó (Excel, Word, PowerPoint)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Jó analitikai, kutatási és problémamegoldó készség, valamint a részletekre való odafigyelés.

Amit kínálunk:

Szakmai gyakorlatod leigazolása mellett partnerünk a karriered beindításán túl még képzési lehetőséget is biztosít számodra, ha hosszútávon sikeresen tudtok együtt dolgozni.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Ha felkeltettük érdeklődésed add le jelentkezésed és hamarosan felkeresünk a részletekkel kapcsolatban!