Pénzügyi/gazdasági ügyintéző

munkatársat

keresünk az

Egészséges Budapest Programba

Főbb feladatok, munkák:

  • pénztárosi feladatok ellátása, házi pénztár kezelése
  • vevői számlák kiállítása
  • szállítói számlák ellenőrzése
  • átutalási megbízások rögzítése a netbank felületén
  • hazai és uniós pályázatok elszámolásában történő közreműködés
  • közreműködés pénzügyi és statisztikai információ szolgáltatásban
  • a napi működéssel, üzemeltetéssel kapcsolatos feladatok ellátása
  • anyagok és eszközök nyilvántartása, leltározása
  • partnerekkel való kapcsolattartás
  • belső nyilvántartási listák, kimutatások elkészítése, vezetése
  • iktatás, elektronikus iratkezelés

Elvárások

  • legalább középfokú gazdasági végzettség
  • legalább 2 év pénzügyi/gazdasági területen szerzett tapasztalat
  • alapos, precíz, önálló munkavégzés,
  • MS office készségszintű használat, excel magas szintű ismerete

Előny

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • projekt pénzügyi menedzsment tapasztalat
  • angol kommunikációs szintű nyelvismeret

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Számlázó, Pénztáros
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.