The world leader in creditor insurance, BNP Paribas Cardif plays an essential role in the lives of its policyholder clients, providing them with savings and protection solutions that let them realize their goals while protecting themselves from unforeseen events. As a committed insurer, BNP Paribas Cardif works to have a positive impact on society and to make insurance available to the largest possible number of people. In a world that has been deeply transformed by the emergence of new uses and lifestyles, the company, a subsidiary of BNP Paribas, has a unique business model anchored in partnerships. It co-creates solutions with almost 500 partner distributors in a variety of sectors (including banks and financial institutions, automotive sector companies, retailers, telecommunications companies, energy companies, financial advisors, brokers and others) who market the products to their customers. BNP Paribas Cardif is a global specialist in personal insurance, serving 100 million clients in 35 countries with strong positions in three regions – Europe, Asia and Latin America – and plays a major role in providing financing for the economy.

BNP Paribas Cardif jelenleg az alábbi munkakörbe keresi új munkatársát:

Pénzügyi és számviteli munkatárs

FELADATKÖR:

  • Közreműködik a Társaságok pénzügyi, számviteli feladatainak operatív ellátásában.
  • Vezeti a Társaságok nem biztosítástechnikai főkönyvi és analitikus nyilvántartásait, elvégzi a nem biztosítástechnikai területet érintő könyvelési és egyeztetési feladatokat.
  • Elkészíti az időszaki leltárakat, az adóbevallásokat és eljuttatja azokat a szakhatóságokhoz.
  • Végrehajtja az időszakos zárási feladatokat.
  • Előkészíti a pénzügyi-számviteli természetű, külső és belső adatszolgáltatások nem biztosítástechnikai részeit.
  • A szakhatóságok illetékes munkatársaival kapcsolatot tart.
  • Ügyel a számviteli és adózási területet érintő jogszabályok betartásáért és betartatásáért.
  • Aktualizálja a Társaságok pénzügyi területét érintő belső szabályzatokat.
  • Közreműködik az anyavállalat részére készítendő jelentések, valamint a felügyeleti hatóságok felé készítendő jelentések elkészítésében.
  • Közreműködik az esetleges felügyeleti, hatósági és belső ellenőrzésekben.
  • Ellátja a vezérigazgató, pénzügyi vezető vagy a főkönyvelő által rá bízott eseti és tartós feladatokat.

ELVÁRÁSAINK:

  • Felsőfokú pénzügyi végzettség.
  • Legalább 4 éves releváns tapasztalat, előny, ha pénzintézeti környezetben (biztosítónál vagy egyéb pénzintézetnél), de nem elvárás.
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban).
  • Jó tárgyaló- és szervezőkészség, projektmanagement agilitás, proaktív, dinamikus személyiség, önállóság.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag.
  • Hosszú távú munkalehetőség.
  • Nemzetközi cégcsoporton belüli szakmai tapasztalatszerzés és fejlődési lehetőség.
  • Kiváló munkakörnyezet (modern iroda, központi lokáció, jó megközelíthetőség, ugyanakkor lehetőség a home office-ra is).
  • Dinamikus, fiatal csapat.
  • Azonnali munkakezdés.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi, Számviteli vezető
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest, 6. kerület

Amennyiben úgy érzi, megfelel elvárásainknak, és szívesen csatlakozna csapatunkhoz, önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a várjuk.

Tájékoztatjuk, hogy Társaságunk "Álláspályázatokra vonatkozó adatkezelési tájékoztatója" a bnp paribas cardif oldalon az Adatvédelem menüpontra kattintva érhető el, melyet kérünk figyelmesen olvasson el.