GENERAL CAPITAL Kft.

Pénzügyi csoportunk munkájának támogatására keressük budapesti irodánkba pénzügyi és munkaügyi asszisztens munkatársunkat, aki számára szakmai fejlődési lehetőséget is biztosítunk.

Pénzügyi és munkaügyi asszisztens

Főbb feladatok, munkák:

    • saját márkaboltokhoz kapcsolódóan napi, havi és éves záró feladatok elvégzése, ellenőrzése
    • üzletek működésének pénzügyi támogatása
    • könyvelési anyag előkészítése, számlák ellenőrzése, elektronikus számlák kezelése
    • szigorú számadású nyomtatványok nyilvántartása
    • vásárlási utalványok nyilvántartása
    • belföldi és külföldi banki utalások ellenőrzése és rögzítése
    • útnyilvántartások kezelése, rögzítése
    • céges szerződések rendszerezése
    • iratok kezelése, lefűzése, archiválása
    • pénztárkezelés
    • munkaidő nyilvántartások vezetése
    • munkavállalók ki- és beléptetésével kapcsolatos feladatok
    • kapcsolattartás a könyvelő és a bérszámfejtő céggel
    • pénzügyi és munkaügyi tevékenységgel összefüggő, egyéb adminisztratív feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • legalább középfokú pénzügyi végzettséggel rendelkezik
    • precízen, önállóan el tudja végezni a rá bízott feladatokat
    • felhasználói szintű Excel ismerettel bír
    • rendelkezik legalább társalgási szintű angol nyelvismerettel és releváns szakmai tapasztalattal
    • kedves, segítőkész személyiség

Amit kínálunk:

    • szakmai önállóság és fejlődési lehetőség egy dinamikusan fejlődő cég munkatársaként
    • együttműködő, nyitott vállalati légkör
    • biztonságos, stabil munkáltatói háttér
    • hosszú távú együttműködés lehetősége
    • határozatlan idejű szerződés

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

1033 Budapest, Szőlőkert utca

A jelentkezéseket fizetési igényt is tartalmazó szakmai önéletrajzzal várjuk.