Dinamikusan fejlődő, szolnoki multinacionális gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat aktív angol nyelvtudással a következő feladatok ellátására:

Pénzügyi és logisztikai munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

  • Pénzügyi folyamatok adminisztrációja
  • Kimenő és beérkező számlák könyvelése
  • SAP rendszer bevezetésében való részvétel
  • Szerződött pénzügyi partnerekkel és a külföldi társosztályokkal való együttműködés
  • Házi pénztár kezelése
  • Vevőkkel és beszállítókkal való kapcsolat-tartás
  • Részvétel logisztikai folyamatok ügyintézésében

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú pénzügy-számviteli végzettség
  • Aktív társalgási szintű ANGOL nyelvtudás
  • Ms office ismeret
  • hasonló területen szerzett 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • SAP ismeret előnyt jelenthet
  • Felsőfokú végzettség előnyt jelenthet
  • Projekt cégnél szerzett tapasztalat előnyt jelenthet

Amit kínálunk:

  • Változatos feladatok, szakmai fejlődési lehetőség
  • Támogató munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Munkavégzés helye:

Szolnok