Gramont International Kft.

Kiemelt partnerünk számára keresünk pénzügyi és kontrolling csoportvezetőt Orosházára.

Gyártási/termelési területen működő nemzetközi hátterű cég olyan munkatársat keres, aki magas szintű tudásával és tapasztalataival összefogja, kontrollálja, menedzseli és ellenőrzi a cég pénzügyi és gazdasági folyamatait, s hozzájárul a cég sikeres működéséhez.

Pénzügyi és kontrolling csoportvezető (Orosháza)

Főbb feladatok, munkák:

    • Kontrolling feladatok ellátása
    • Pénzügyi elemzések készítése, riportolás
    • Döntések előkészítése és végrehajtása
    • Közreműködés a gazdálkodási-pénzügyi terv kidolgozásában
    • Kapcsolattartás a vállalkozás pénzforgalmát lebonyolító hitelintézettel
    • A pénzforgalommal kapcsolatos bizonylatok, kifizetések ellenőrzése és irányítása
    • A pénzügyi nyilvántartások vezetésének irányítása
    • A vállalkozás várható bevételeinek és kiadásainak figyelemmel követése
    • A késedelmi kamatok behajtása, nyomon követése
    • Könyvviteli és pénzügyi számítógépes rendszerek használata

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Pénzügyi, gazdasági területen szerzett felsőfokú végzettség
    • A hatályos adózási, pénzügyi, számviteli szabályok ismerete, azok gyakorlati alkalmazása
    • A gazdálkodási folyamatok alapvető jellemzőinek ismerete
    • Jó elemző készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Többéves tapasztalat termelés/gyártás területen
    • Angol és/vagy német nyelv társalgási szintű ismerete

Amit kínálunk:

    • Képzett, jó vezetői képességekkel rendelkező menedzsment, támogató felsővezetés
    • Szakmai és vezetői tréningek
    • Versenyképes jövedelem, prémium, cafeteria
    • Nemzetközi vállalati háttér
    • Tiszta, átlátható folyamatok

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Pénzügyi, Számviteli vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Orosháza

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek

Önéletrajz