PENTA FAMILIA SZÖVETKEZET

Penta Família Szövetkezet

Pénzügyi és irodai asszisztens

pozícióba keresi megbízható új munkatársát.

Főbb feladatok:

  • Főkönyvelő munkájának támogatása
  • Beérkező számlák érkeztetése, szükség esetén digitalizálása
  • Kimenő levelek, számlák kezelése, postázása
  • Szállítólevelek, elektronikus és papír alapú számlák kiállítása
  • Betanulási folyamatot követően adatok könyvelő programba történő rögzítése
  • Belső nyilvántartások vezetése jellemzően Excel táblázatok formájában
  • Adminisztratív feladatok ellátása (különböző nyomtatványok kitöltése, postázás, EKÁER szám kérés)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú és/vagy felsőfokú végzettség
  • MS Office (Excel, Word) magas alkalmazói szintű ismerete
  • Alapvető számítógépes számítástechnikai ismeretek

Előnyt jelent:

  • Könyvelési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Pénzügyi-számviteli főiskolai végzettség (friss diplomások jelentkezését is várjuk)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, teljesítmény alapján egyéb juttatások
  • Fiatalos csapat, rugalmas munkaidő, modern munkafeltételek
  • Dinamikus, jó hangulatú családias munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Nagycserkesz

Bérigény megjelölésével küldje el fényképes önéletrajzát és legyen Ön csapatunk legújabb tagja.