EuroRaptor Pénzügyi Tanácsadó Iroda Kft.

Pénzügyi értékesítési vezető

Főbb feladatok, munkák:

Az EuroRaptor Pénzügyi Tanácsadó Iroda Kft. elsődleges célkitűzése a fogyasztók pénzügyi igényeinek széleskörű kiszolgálása, a pénzpiaci termékekhez való könnyebb hozzáférés biztosítása mind vállalati, mind lakossági ügyfeleink számára.
Legfőbb feladatok:
  • A vállalat mikro-, kis- és középvállalkozások (KKV), és lakossági ügyfeleinek teljes körű kiszolgálása;
  • Új ügyfélkapcsolatok kialakítása;
  • Banki termékek értékesítése befektetési, fedezetlen hitel és egyéb termékek körében;
  • Egyedi kondíciók szerzése ügyfelek számára és a kapcsolódó folyamatok lebonyolítása;
  • Ügyfelek igényeire szabott banki termékek ajánlása;
  • Értékesítői hálózat menedzsmentje és bővítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Bővített erkölcsi bizonyítvány;
  • Felsőfokú gazdasági (közgazdász) végzettség / vagy felsőfokú bankszakmai végzettség / vagy jogász végzettség;
  • Minimum 3 év igazolt bankszakmai tapasztalat;
  • „B” kategóriás jogosítvány;

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Proaktív értékesítői szemlélet és akvizíciós tapasztalat;
  • Könnyen alkalmazkodik az állandóan változó termékek köréhez / folyamatokhoz / ügyféligényekhez;
  • Széleskörű gazdasági kapcsolatokkal rendelkezik;

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Bank, Biztosítás, Tőzsde vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

4400 Nyíregyháza, Bocskai utca 37.

A jelentkezem gombra kattintás után kérem csatolja önéletrajzát