Magyar Kézilabda Szövetség

Pénzügyi Ellenőrzési munkatárs

munkakör

Feladat:

  • A sportszervezetek kérelmeivel kapcsolatos elszámolások teljes körű (gazdasági, sportszakmai) ellenőrzése, az ehhez kapcsolódó ügyintézés elvégzése.
  • Az ellenőrzéssel kapcsolatos iratok kiadmányozásra történő előkészítése.
  • Kapcsolattartás a kézilabda sportág sportszervezeteivel.
  • Jelentések, statisztikai adatszolgáltatások, ismertetők előkészítése.
  • Egyéb eseti jellegű feladatok elvégzése (helyszíni ellenőrzés)

Elvárások:

  • Felsőfokú (BA) gazdasági végzettség.
  • Pénzügyi, számviteli, ismeretek.
  • Gyors, magasfokú, önálló munkavégzésre való képesség.
  • Monotonitástűrés, logikus gondolkodás.
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek (MS Office).

Előny:

  • Felsőfokú sportszakmai végzettség (sportszervező, sportmenedzser)
  • Mérlegképes könyvelői végzettség.
  • Jogosítvány (B kategória).
  • Sport területén szerzett szakmai gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • Széles körű szakmai tapasztalatszerzés.
  • Versenyképes jövedelem.
  • Lendületes, fiatalos csapat.
  • Nívós munkakörnyezet.

Egyéb információ az állásról:

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó
  • Kontrolling
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1087 Budapest

Jelentkezési határidő:

2019. 08. 28.

Fényképes önéletrajzokat várunk a „Jelentkezem” gombon keresztül.