A SONEAS cégcsoport nagy szakmai tudással és tapasztalattal rendelkezik a vegyipari kutatás-fejlesztés és gyártás területén, és egyre több nagynevű cég választja partneréül a megbízhatóság és jó minőség miatt. A Uquifa nemzetközi cégcsoport tagjaként újabb lehetőségek nyíltak meg további fejlődésünkhöz. Tudj meg rólunk többet a www.soneas.com/hu weboldalon!

Ha fontos számodra a pénzügyi tervezés és munkáltatódnak is szívesen segítenél az eredményes pénzügyi gazdálkodásban, jelentkezz hozzánk most, mert

PÉNZÜGYI ELEMZŐ

munkakörbe keresünk munkatársat azonnali munkakezdéssel!

A munkakör főbb feladatai:

  • részvétel a havi záró és egyéb riportok elkészítésében
  • havi menedzsment riport elkészítése
  • változások elemzése, gyökérokok feltárása
  • statisztikai adatok összegyűjtése, elemzése
  • részvétel az eredmények kollégáknak történő bemutatásában

Az ideális jelölt az alábbiakkal rendelkezik:

  • pénzügyi vagy könyvelési területen szerzett főiskolai diploma
  • okleveles könyvvizsgáló vagy könyvelő képzettség
  • 3-5 év pénzügyi tervezési és analitikai gyakorlat
  • magas szintű számítógépes ismeret (Excel és PowerPoint)
  • felsőfokú angol nyelvismeret szóban és írásban (nem nyelvvizsga, hanem gyakorlati angol nyelvtudás kell!), spanyol nyelvtudás előnyt jelenthet
  • proaktív, fejlődésorientált személyiség

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • Cafeteria rendszer
  • egyéb béren kívüli juttatások (pl. mobilitási célú lakhatási támogatás, utazási költségtérítés)
  • megbízható, stabil céges háttér
  • változatos feladatok

További információk:

    Munkavégzés helye: Budapest IX. kerülete
    Szerződés típusa: határozatlan idejű munkaszerződés
    Munkaidő, munkarend: teljes munkaidő, egyműszakos tevékenység, általános munkarend

    Jelentkezési határidő: 2019. december 15.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó
  • Üzleti elemző
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest IX. kerülete

Jelentkezni magyar és angol nyelvű, fényképes szakmai önéletrajz megküldésével tudsz az „ELEMZŐ” jelszó feltüntetésével.

A beérkező önéletrajzok feldolgozása folyamatos, a személyes beszélgetésre történő időpont-egyeztetés legkésőbb a pályázat lezárása utáni héten megtörténik. Interjúra be nem hívott jelentkezők esetén az elutasításról nem áll módunkban külön értesítést küldeni, de ha jártál nálunk meghallgatáson, biztosan kapsz visszajelzést is!

Toborzással kapcsolatos adatvédelmi, adatkezelési tájékoztatónkat a weboldalon találod.