EMVI Holding Zrt.

Munkatársat keresünk

Pénzügyi elemző

pozícióba.

Pénzügyi elemző és tervező munkatársat keresünk csapatunkba. Az elsődleges feladat ebben a pozícióban, hogy támogasd a vezetőséget a döntéshozatali folyamatokban pénzügyi elemzésekkel, jelentésekkel és tervezéssel.

Főbb feladatok, munkák:

  • Pénzügyi, cash flow és eredménykimutatások előkészítése és összeállítása
  • Pénzügyi eredmények elemzése és a budgeting folyamat nyomon követése
  • A vezetőség támogatása rendszeres riportok készítésével
  • Eseti elemzések és kimutatások készítése
  • Szoros együttműködés a cég pénzügyi csoportjával

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Legalább 3 éves tapasztalat
  • Haladó Excel ismeretek
  • Erős elemzőkészség, strukturált gondolkodásmód

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér, versenyképes jövedelem
  • Sokszínű feladatkör
  • Rugalmas munkabeosztás

Kérjük add meg nettó fizetési bérigényedet.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1065 Budapest, Hajós utca 17.

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!