Társaságunk egy 24 éve sikeresen működő autókereskedelmi cég. Több márka, új és használtautó forgalmazása mellett különböző finanszírozási és biztosítási szolgáltatásokat is nyújtunk, pénzügyi partnereink az ország legnagyobb és legismertebb bankjai, lízing cégei.
Szegedi telephelyünkre munkatársat keresünk

Pénzügyi elemző

munkakörbe

Feladatok:

    • Kontrolleri feladatok, folyamatos együttműködés az értékesítési területekkel
    • Árazási elemzések, költség kontrolling, az értékesített gépjárművek elő- és utókalkulációjának elkészítése, ellenőrzése
    • Pénzügyi havi előrejelzések, tervek (pl. forgalmi, árrés tervek) készítése és nyomon követése
    • Külső/belső határidők betartásának biztosítása
    • Cash-management, cash-flow tervezés
    • Egyéb operatív feladatok:
      • Szállítói számlák rögzítése a vállalatirányítási rendszerben,
      • Pénzmozgások kezelése, ellenőrzése, kintlévőség kontrollja,
      • Banki utalások kezelése, bakszámlakivonat feldolgozása, jóváírások és terhelések összevezetése,
      • Vevő számlák kiállítása a vállalatirányítási rendszerben,
      • Szállítói és vevői kintlévőség-kezelés,
      • Könyvelési anyagok összekészítése, kezelése,
      • Napi kapcsolattartás könyvelő cégünkkel, havi, negyedéves és éves zárásban való együttműködés

Elvárások:

    • 3-4 év releváns szakmai tapasztalat
    • Felsőfokú végzettség pénzügyi/számviteli/kontrolling területen,
    • MS Office alkalmazásokat haladó szinten kezeli,
    • Erős analitikus gondolkodással rendelkezik, önállóan végzi munkáját
    • Cél- és eredmény orientált

Előny:

    • Autóipari illetve kereskedelmi vállalatnál szerzett tapasztalat
    • Releváns szakmai tapasztalat pénzügyi kontrolling területen
    • Csapatban való munkavégzés

Amit kínálunk:

    • Biztos vállalati háttér
    • Versenyképes jövedelem
    • Lehetőség a szakmai és személyes fejlődésre

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó
  • Kontrolling
  • Számlázó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szeged, 6725 Kálvária sugárút 83-85..

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.