Pénzügyi elemző

pozíció a Budapest Airportnál

Várjuk jelentkezésed Pénzügyi elemző pozíciónkba, ha van már stabil tapasztalatod ezen a területen, és készen állsz arra, hogy analíziseid, tervezéseid, jelentéseid eredményei egy nemzetközi repülőtér pénzügyi folyamatait alapozzák meg.

Ezek lesznek a feladataid:

  • Pénzügyi eredmények levezetése
  • Rendszeres pénzügyi mutatószámoknak való megfelelés ellenőrzése
  • Hitelező bankokkal történő adminisztráció kezelése
  • Negyedéves kockázatkezelési jelentés elkészítése
  • Előrehaladási és compliance jelentések készítése hitelezők felé, információáramlás biztosítása
  • Cashflow analízis és tervezés, rendszeres update-ek
  • Együttműködés kontrolling és számviteli osztállyal
  • Hedge accountinghoz szükséges támogatások biztosítása, hedge dokumentáció készítése
  • Tulajdonosi kölcsönszerződésekkel kapcsolatos ügyintézés
  • MIFID, ISDA, EMIR adminisztráció, KYC folyamatok támogatása

Ezt várjuk tőled:

  • Felsőfokú pénzügyi/számviteli végzettség
  • Pénzügyi területen megszerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás
  • Haladó Excel ismeretek (pénzügyi modellek használata)
  • Önálló munkavégzés
  • Precíz, pontos személyiség
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Magabiztos priorizáló képesség a tervezhető és ad-hoc feladatok között

Ez vár rád nálunk:

  • Szakmai tudásodat felelősségteljes pozícióban mélyítheted el
  • Szerteágazó feladatkört tudhatsz magadénak
  • Nagyvállalati környezetben alapozhatod meg karriered

A helyszín:

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a 18. kerület és Vecsés közigazgatási területén található, autóval a gyorsforgalmi úton vagy az M0-áson keresztül lehet a legkönnyebben eljutni hozzánk. A repülőtér tömegközlekedéssel és vonattal is könnyen és gyorsan megközelíthető (200E busszal Kőbánya-Kispestről, vonattal a Nyugatiból vagy Zuglóból).

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1185 BUDAPEST, BUD NEMZETKÖZI repülőtér 1.

Így tudsz jelentkezni:

Ha úgy érzed, hogy motiváltan és hozzáértően tudnád végezni a felsorolt feladatokat, és szeretnél részese lenni egy különleges cég életének, kattints a jelentkezem gombra!

Budapest Airport – Magasan a legjobb