Pénzügyi diákmunka - Biatorbágy (WHC021009)

WHC Diák Iskolaszövetkezet

Biatorbágy

Partnerünk biatorbágyi székhelyén 1999 óta gyárt multimédiás eszközöket prémium kategóriás autókba. Megbízónk 100%-ban japán tulajdonú, hírneve az információs és kommunikációs eszközök terén egyet jelent a kiváló minőséggel.

Feladatok:

    • Számlabedolgozás Verify rendszeren keresztül
    • E-inovice rendszer kezelése.
    • KSH és MNB riportok készítése (havi, negyedéves, éves).
    • Alapanyagszámla-könyvelés SAP-ban.
    • Beszállító egyeztetés szükség esetén.
    • Riportolásokban való részvétel (pl. ÁFA).

    • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív/passzív)
    • Heti min. 25 óra vállalása
    • Megbízható, precíz munkavégzés

Egyéb információ

Szerezz releváns szakmai tapasztalatot, már diákként!

Amit kínálunk

    • Br. 1552 Ft-os órabér
    • Rugalmas, tanulmányokhoz illeszthető munkaidő
    • Home office munkavégzés
    • Ingyenes céges buszjárat / bejárási támogatás
    • Hosszútávú diákmunka

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tud.
Biatorbágy