MindentMent Fogászati rendelők

Munkatársat keresünk

Pénzügyi asszisztensi

pozícióba.

A MindentMent fogászati magánklinika hálózata keres pénzügyi asszisztenst, aki támogatja a pénzügyes munkatársak, vezetők munkáját. Ha szeretnél egy fiatalos, jó hangulatú csapatban dolgozni, ahol sok fejlődési, képzési lehetőség és karrier vár, akkor csatlakozz hozzánk.

Díjaink:
- Szerethető munkahelyek 2020 díj nyertese
- Dental Awards
- Az év magánrendelője 2015, 2016

Főbb feladatok, munkák:

- Gazdasági igazgató, pénzügyes munkatársak munkájának segítése,
- Beérkező számlák iktatása, kezelése,
- Projektek koordinálása,
- Statisztikák, pénzügyi táblázatok készítése - Excel,
- Kapcsolattartás partnereinkkel, szállítóinkkal,
- Adminisztratív feladatok ellátása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

- Felsőfokú végzettség (számviteli és/vagy pénzügyi területen),
- Kiváló logika,
- Minimum 2 év releváns szakmai tapasztalat,
- Kiváló számítógépes ismeretek (Word, Excel),
- Pontosság, nagyfokú precizitás,
- Barátságos, emberközpontú, közvetlen személyiség,
- Proaktivitás és jó munkaszervezés,
- Csapatszellem.

Amit kínálunk:

1. Versenyképes fizetést
2. Juttatásokat pl.: ingyenes balatonfüredi nyaralási lehetőséget, ingyenes fogászati kezelést, családtagoknak fogászati kedvezményt, képzéseket, szabadidős programokat
3. Segítőkész kedves, pozitív csapatot és inspiráló munkakörnyezetet
4. Képzési, fejlődési, karrier lehetőséget a cégcsoporton belül
5. Megbecsülést és egy olyan munkát, ami örömet okoz majd neked
6. Nyugodt légkört, ahol jól érzed magad és boldog lehetsz
7. Stabil vállalati hátteret
8. Izgalmas feladatokat, kihívásokat

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Céges üdülés, üdültetés, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1115 Budapest, Bartók Béla út 105.

Gyere és dolgozz egy olyan helyen, ami boldoggá tesz!
Ha ilyen munkahelyet szeretnél, ne hagyd ki a lehetőséget, jelentkezz most, küldd el fényképes önéletrajzodat!