Spie Agis Fire & Security Kft.

Pénzügyi asszisztens

Főbb feladatok, munkák:

    • szállítói számlák kezelése (iktatás, igazolásra történő kiadás, igazolásról történő visszavétel, szállítói számlák utalásainak előkészítése)
    • szállítói számlák lefűzése, irattározása
    • vevői számlák postázásra történő előkészítése, saját példányok lefűzése, irattározása
    • banki tételek könyvelése
    • cég használatában lévő személygépkocsikkal kapcsolatos adminisztráció és ügyintézés
    • céges telefonelőfizetésekkel kapcsolatos adminisztráció és ügyintézés
    • vevői felszólítólevelek elkészítése
    • házipénztár kezelése, pénztárosi feladatkör ellátása
    • bankokkal kapcsolatos ügyintézéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • középfokú szakirányú (pénzügyi és/vagy számviteli) végzettség
    • alapfokú angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

      • Versenyképes fizetés
      • Fizetésen kívüli juttatás
      • Kultúrált, színvonalas munkakörülmények
      • Nemzetközi háttér
      • Innovatív munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

1037 Budapest, Montevideo utca 3a.

Fényképes Önéletrajz

Motivációs levél

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató, melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció, valamint a bankkártyás fizetéssel összefüggő adattovábbítás adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.