BEPRO SIGNFACTORY Kft.

PÉNZÜGYI ASSZISZTENS (RÉSZMUNKAIDŐS)

Keressük új csapattagunkat részmunkaidős pénzügyi asszisztens pozícióra!

Cégünk a Bepro Signfactory Kft. 2011. év elején alakult. Megalakulásunk óta töretlenül és dinamikusan növekszünk, a cég anyagi helyzete, megbízói háttere stabil.
Tevékenységünket illetően kis szériás, ill. egyedi kivitelű reklámfeliratok, világító táblák, belsőépítészeti dekorációs termékek, installációk gyártásával, kivitelezésével foglalkozunk.

Főbb feladatok, munkák:

-              számlázás
-              vevő-szállítói egyenlegek egyeztetése
-              bejövő számlák ellenőrzése, ügyviteli rendszerben rögzítése
-              környezetvédelmi termékdíj nyilvántartás vezetése
-              banki pénzmozgásokkal kapcsolatos adatrögzítés
-              könyvelési anyagok összeállítása, elküldése
-              egyéb adminisztratív feladatok (irodavezető helyettesítése)

Az álláshoz tartozó elvárások:

-  összesen 20 óra/hét, H-P-ig 4 óra/nap (délelőtt/délutáni beosztás rugalmas viszont fontos a feladatvégzéshez a személyes megjelenés)
-   pénzügy/számvitel képzettség (befejezett OKJ, vagy folyamatban lévő főiskolai tanulmány)
-   erős kommunikációs szintű angol nyelvtudás (tényleges nyelvtudás szükséges, központi telefonra beérkező külföldi hívások fogadásához, esetleges számlaegyeztetéshez külföldi partnerekkel)
-  precíz, pontos munkavégzés, megbízható hozzáállás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

-   vidám, jó hozzáállású, de professzionális csapat
-   befogadó, támogató munkatársak
-   kulturált, fiatalos munkakörülmények
-   később akár főállású lehetőség
-   erős, dinamikus, innovatív, de mégis a kisvállalatok rugalmasságát és emberközpontúságát kínáló csapa

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztráció vezető
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Részmunkaidő

Munkavégzés helye:

1117 Budapest, Budafoki út 183.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.