Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Országos kereskedelmi cég budapesti központjába, előreláthatólag 2018-tól biatorbágyi központjába kollégát keres az alábbi pozícióba:

Pénzügyi asszisztens

Elvárások:

  • MS-Office ismeretek
  • pontosság, precizitás, lojalitás, csapatjátékos
  • gyakorlat előnyt jelent

Feladatok:

  • utalások előkészítése, ellenőrzése
  • kapcsolattartás a társ osztályokkal
  • kapcsolattartás a beszállító és vevő partnerekkel
  • folyószámlák egyeztetése
  • kompenzálások kidolgozása, egyeztetése
  • engedményezések kidolgozása, egyeztetése
  • irattározás

Amit kínálunk:

  • hosszútávon tervezhető, kulturált munkalehetőség
  • fejlődési lehetőség
  • stabil vállalati háttér

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Biatorbágy

Jelentkezni lehet: Birényi Zsolt: +36 30 3366547 vagy a Jelentkezem gombra kattintva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: REÁL HUNGÁRIA ÉLELMISZER Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Pénzügyi asszisztens
  • Hirdető cég: REÁL HUNGÁRIA ÉLELMISZER Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Biatorbágy
  • Feladatok: utalások előkészítése, ellenőrzése kapcsolattartás a társ osztályokkal kapcsolattartás a beszállító és vevő partnerekkel folyószámlák egyeztetése kompenzálások kidolgozása, egyeztetése engedményezések kidolgozása, egyeztetése irattározás
  • Elvárások: MS-Office ismeretek pontosság, precizitás, lojalitás, csapatjátékos gyakorlat előnyt jelent
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-10-03