PICKUP4X4 Kft.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Pénzügyi asszisztens

A Pickup4x4 Kft. Magyarország piacvezető pickup és 4x4-es kiegészítőket forgalmazó társasága.

Főbb feladatok, munkák:

  • Számlamásolatok (szállító/vevő) kiküldése könyvelőnek, vagy ügyfélnek
  • Fizetési emlékeztetők, fizet. felszólítás levelek elkészítése/kiküldése
  • Szükséges egyéb szkennelési munkák, ad-hoc: szerződések, munkaügyi papírok, egyenlegközlők, autókkal kapcsolatos dokumentációk elkészítése
  • Egyszerűbb bejövő átut. (HUF+DEVIZÁS) szolgáltatás jellegű számlák előrögzítése
  • Bejövő számlák másolása rögzítés után, lefűzése saját, illetve könyvelési anyagba
  • Proforma, díjbekérők rögzítése
  • Betanítás után! Intrastat bevalláshoz listák generálása, pivot készítése
  • Hiányzó kártyás fizetések bizonylatok meglétének havi ellenőrzése
  • Részvétel a könyvelési anyag összeállításában pénzügyi bizonylatokat tartalmazó listák generálásában, az anyag összeállításában
  • Áfa analitika tételes ellenőrzése
  • Utalás előkészítése, számlák utalása
Esetenként:
  • Számla reklamációk kezelése
  • Pénzügyi kimutatások, nyilvántartások, dokumentumok készítése
  • Házi pénztár kezelése
  • Egyéb általános adminisztratív és irodai tevékenységek, rögzítési feladatok.
  • Beérkező számlák iktatása, ellenőrzése
  • Szállítmányozással kapcsolatos feladatokban való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú pénzügyi, vagy számviteli szakirányú végzettség
  • Középszintű számítógép-felhasználói ismeret, megbízható excel tábla kezelés
  • Számlázási szabályok ismerete
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Problémamegoldó készség
  • Megbízhatóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Számlázóprogram ismerete (Kulcs)
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Biztos, stabil álláslehetőség
  • Korrekt, kiszámítható bérezés
  • Azonnali belépési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2051 Biatorbágy, Rozália park

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és nettó fizetési igény megjelölésével lehet.