NégyeS Mérnökiroda Kft.
  • Cégünk Budapest 2. kerületében foglalkozik lakóépületek ingatlanfejlesztésével, és kulcsrakész generál kivitelezésével.

    2013 óta kizárólag intelligens otthonolat építünk, melyek formabontó megjelenésükkel és innovatív technológiájukkal egyedülállók az ingatlanpiacon.

  • Pénzügyi asszisztens

    Főbb feladatok, munkák:

      - Szállító számlák kontírozása, digitalizálása, könyvelése
      - Számlák lefűzése, rendszerezése
      - Jelenléti ívek összesítése, bérszámfejtésre való elkészítése
      - Kapcsolattartás a bérszámfejtéssel- be- és kilépő dolgozói anyagok összeállítása
      - Havi és éves zárási feladatokban való részvétel
      - Szállítókkal való egyeztetés

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      - legalább középfokú végzettség, szakirányos tapasztalat/ Okj-s papír
      - Hasonló területen szerzett tapasztalat
      - Magabiztos számítástechnikai felhasználói ismeretek
      - Precíz, megbízható, önálló munkavégzésre való képesség

    Amit kínálunk:

      · Stabil, hosszú távú munkahely
      · Fejlődési lehetőség
      · Rugalmas munkaidő
      · Fiatal, energikus csapat
      · Versenyképes fizetés

    Állás, munka területe(i):

    • Pénzügy, Könyvelés
    • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1028 Budapest, Temető utca

    Fényképes önéletrajz