MERKAPT Zrt.

Pénzügyi asszisztens

    Szívesen dolgoznál egy precíz, megbízható csapat tagjaként? Szeretsz rendszerben dolgozni és szívesen foglalkozol számokkal? A Merkapt Zrt. központi irodájába a pénzügyi osztály munkájának támogatására keres pénzügyi asszisztenst.

    Jelentkezz még ma és csatlakozz a Merkapt csapatához!

Főbb feladatok, munkák:

    • pénzügyi adminisztráció
    • vevői és szállítói folyószámlák egyeztetése
    • számlázás, analitikák vezetése
    • könyvelési anyagok összeállítása
    • ügyviteli feladatok ellátása

    Miben számítunk munkádra:

      • pénzügyi – számviteli végzettség
      • megbízhatóság, alaposság

    Az alábbi tapasztalatok, képzettségek előnyt jelentenek majd munkádban:

      • pénzügyi területen szerzett gyakorlat

    Amiben számíthatsz ránk:

      • versenyképes bér
      • teljes munkaidős, bejelentett foglalkoztatás
      • meghatározott, konkrét munkaleírás
      • biztos munkahely, megbízható háttér, barátságos munkakörnyezet
      • karrier program, előrelépési lehetőség
      • szakmai továbbképzés, oktatás

    Állás, munka területe(i):

    • Pénzügy, Könyvelés
    • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1106 Budapest, Maglódi út 14.

    Önéletrajz, motívációs levél

    Új adatkezelési rendelkezések!

    Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.