Esztergomi központi irodájába

keres munkatársat

Pénzügyi Asszisztens

munkakörbe

Feladat:

  • Részvétel a társaság adóbevallásainak elkészítésében
  • Banki átutalások és pénzmozgások kezelése
  • Asszisztencia az adóügyekért felelős munkatárs részére

Elvárások:

  • Min. szakirányú középfokú végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Erős felhasználói szintű MS Office programok ismerete ( elsősorban Excel)
  • Precíz munkavégzés
  • Felsőfokú szakirányú végzettség előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Biztos vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Jól felszerelt, modern irodai környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy több mint 28 éve sikeresen működő, magyarországi és külföldi telephelyekkel rendelkező multinacionális cégnél.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Esztergom

Fényképpel ellátott önéletrajzot, bruttó fizetési igény megjelölésével, a "Jelentkezem" gombra kattintva, illetve postai úton a 2500 Esztergom, Mátyás király u. 46. címre kérjük elküldeni.