Pénzügyi asszisztens - Diákmunka

Bruttó 1 545 /óra

Mind-Diák Szövetkezet

Budapest II.

Az MVM Zrt. mintegy 775 ezer egyetemes és szabadpiacon vételező ügyfelet lát el energiával. Legfontosabb célkitűzése, hogy szolgáltatásának színvonalát, biztonságát és minőségét szem előtt tartva végezze a munkáját, figyelembe véve a fogyasztók igényeit, csakúgy, mint a környezetvédelem és a társadalmi felelősségvállalás szempontjait.

Főbb feladatok, munkák

  • Rendszeres és eseti riportok elkészítése
  • Üzleti területek és a gazdasági igazgatóság támogatása kalkulációkkal, analitikákkal
  • Bejövő és kimenő számlázással, teljesítésigazolással kapcsolatos feladatok ellátása és dokumentálása
  • Készletállománnyal kapcsolatos dokumentáció és riporting előkészítése
  • Gazdasági események rögzítése SAP rendszerben

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív tanulói/hallgatói jogviszony
  • Pénzügyi/számviteli területen folytatott felsőfokú tanulmányok
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office magabiztos használata (főleg Excel!)
  • Munkaidő
  • Heti min. 20 órában végezhető diákmunka

Amit kínálunk

  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Bruttó 1545Ft/óra diákbér

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.