A Damit Informatika Kft. 10+ éve sikeresen működő és fejlődő, magyar tulajdonú, informatikai rendszereket üzemeltető, és rendszerintegrációs tevékenységet ellátó vállalkozás. A cég back office csapatába keres, megfelelő tapasztalatokkal rendelkező szakembert

PÉNZÜGYI ASSZISZTENS

munkakörbe.

Feladatok:

  • szerződések, megrendelések, teljesítési igazolások kezelése,
  • könyvelési dokumentumok rendezése, előkészítése,
  • vevő számlák elkészítése,
  • szállítói számlák iktatása, kezelése,
  • kimutatások készítése, munkakörhöz kapcsolódó nyilvántartások vezetése,
  • kapcsolattartás könyvelővel, könyvvizsgálóval,
  • ügyvezető munkájának támogatása.

Elvárások:

  • legalább középfokú pénzügyi-számviteli végzettség,
  • pénzügyi területen szerzett 2-3 éves tapasztalat,
  • MS Office magas szintű ismerete, különös tekintettel az Excel használatára,
  • pontos, precíz, megbízható munkavégzés,
  • nagyfokú önállóság, magabiztosság,
  • terhelhetőség.

Előnyt jelent:

  • felsőfokú végzettség,
  • középszintű angol vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés,
  • céges mobiltelefon,
  • szakmai és személyiség fejlődési lehetőség,
  • dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezet,
  • részvétel egy fiatal, dinamikus csapat munkájában,
  • ingyenes angol nyelvtanulási lehetőség,
  • ingyenes sportcentrum használat.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest XI. kerület

fényképpel, pozíció megnevezéssel és bruttó fizetési igénnyel ellátott szakmai önéletrajzokat „Jelentkezem” gombon keresztül várjuk.