caffé perté Kft.

Csatlakozz hozzánk

Pénzügyi asszisztens

pozícióba!

Cégünk Magyarország vezető kávépörkölője, Horeca területen dolgozunk partnereink magas színvonalú éttermek és szállodák.
25 éves stabil biztos anyagi háttérrel rendelkező kkv.
Budaörsi telephelyére keresi új csapattársát!

Főbb feladatok, munkák:

Kereskedelmi és gyártó cégünkhöz keresünk azonnali belépéssel gyakorlattal rendelkező pénzügyi asszisztenst.
Feladata számlázás,kintlévőségkezelés,bank,pénztár kezelés,kisker értékesítés támogatása, képviselői elszámoltatás,tárgyi eszköz aktiválás,bérszámfejtő munkájának támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

legalább 3 éves hasonló munkakörben eltöltött tapasztalat,lojalitás,gyors precíz, agilis csapatjátékos

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Serpa ismeret, angol vagy olasz nyelvtudás(de nem feltétel),saját autó

Amit kínálunk:

Stabil fizetés, teljes munkaidős foglalkoztatás,modern munka környezet, ingyenes parkolás, versenyképes jövedelem,szabad hétvégék.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

285.000 - 300.000 Ft

Munkavégzés helye:

2040 Budaörs

A "jelentkezem" gombra kattintva küldje el fényképes önéletrajzát!