Byd Smart Device Hungary Kft.

Pénzügyi asszisztens

Főbb feladatok, munkák:

  • pénzügyi folyamatok nyomon követése, pénzügyi rendszer használata
  • pénzügyi dokumentáció készítése, kezelése, archiválása
  • eszközök és a készletellenőrzés támogatása
  • havi, negyedéves, éves zárások támogatása
  • bejövő és kimenő számlák ellenőrzése és követése SAP rendszerben
  • adóbevallás nyomon követése
  • havi költségjelentés
  • számviteli osztály napi támogatása, információ nyújtása a külső könyvelő szolgáltató cég számára

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Pénzügy szakirányú végzettség
  • középfokú angol nyelvtudás
  • 1 év pénzügyi tapasztalat
  • pénzügyi szabályok naprakész ismerete
  • valamilyen pénzügyi rendszer használatában tapasztalat
  • felhasználói szintű Excel és Ms Office használat

Amit kínálunk:

  • próbaidő után havonta teljesítménybónusz
  • belépéstől számítva cafeteria
  • bejárástámogatás
  • angol nyelvhasználati lehetőség
  • kihívást jelentő feladatok egy nemrég indult cégnél

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2071 Páty, Szent József 4.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelöléssel!