AUTENT Hungária Kft.

Pénzügyi asszisztens

Az Autent Hungária Kft. több mint tizenöt éve meghatározó piaci jelenléttel működő stabil, budapesti központú, magyar tulajdonban lévő vállalat.
Fő kompetenciáink közé tartoznak a hő- és füstelvezető berendezések, valamint a tűzgátló szerkezetek karbantartása, felülvizsgálata, szervizelése és beépítése az egész ország területén.
Vállalatunk a külső és belső kihívásokhoz folyamatosan és rugalmasan alkalmazkodik. Sikereink alapja a pozitív gondolkodás és a hatékony csapatmunka.

Főbb feladatok, munkák:

Kimenő számlák kiállítása, bejövő számlák ellenőrzése
Kapcsolattartás vevőkkel és szállítókkal, folyószámla egyeztetések
Vevői kintlévőség nyomon követése, menedzselése
Számlák, banki pénzmozgások rögzítése
Házipénztár kezelése
Tárgyi eszköz nyilvántartás vezetése
Likviditás tervezés, kontrolling kimutatások készítése
Bérszámfejtés előkészítése
Részvétel az időszaki riportok és az éves könyvviteli zárási munkálatokban
Gazdasági igazgató munkájának támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

Szakirányú, gazdasági végzettség és / vagy pénzügy, számvitel területen szerzett, minimum 5 éves szakmai tapasztalat
Magas szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
Megbízható, felelősségteljes, precíz munkavégzés
Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
Önálló munkavégzés képessége

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Mérlegképes könyvelői képesítés
Ügyviteli rendszerek ismerete
Angol/német nyelv ismerete

Amit kínálunk:

Stabil, kiszámítható munkahely
Változatos szakmai kihívások
Versenyképes fizetés
Szakmai képzés
Éves teljesítmény bónusz

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Üzleti támogató központok
  • Pénzügyi támogatás

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1103 Budapest

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja fényképes szakmai önéletrajzát.