''PESTI HÁZAK'' ZRt. (PESTI HÁZAK ZRT.)
  • A PESTI HÁZAK zRt.

    magyar tulajdonú vállalatcsoport, a főváros egyik meghatározó lakóingatlan fejlesztője. Beruházásaink során mintegy 2000 db lakás, számos társasház és egyéb funkciójú ingatlan került megvalósításra, vevőink részére megelégedésükre átadva.

    Vállalásainkat, kötelezettségeinket maradéktalanul teljesítjük, hosszú távú és szoros kapcsolatot ápolunk partnereinkkel, a finanszírozó pénzintézetekkel és munkatársainkkal egyaránt.

    Kiemelt célnak tekintjük a vevőink elégedettségének megteremtését és nagy értéknek tartjuk bizalmukat, illetve a velük fennálló jó kapcsolatot.

    Kis létszámú, lendületes csapattal dolgozunk, barátságos légkörben, ahol mindenki önállóan, felelősségteljesen végzi a munkáját.

    Tevékenységünk bővülése miatt az alábbi új pozícióba keresünk munkatársat:

  • Pénzügyi adminisztrációs asszisztens

    Főbb feladatok, munkák:

      • Kimenő és bejövő posta kezelése, iktatás
      • Bejövő számlákkal, iratokkal kapcsolatos adatrögzítés
      • Irattározás, archiválás
      • Az irodai adminisztrációhoz kapcsolódó feladatok ellátása
      • Szkennelés, nyomtatás, táblázatok és dokumentumok előkészítése
      • Központi telefon és e-mailek kezelése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Minimum középfokú végzettség

      • Készség szintű, gyakorlott számítógépes és irodai szoftver ismeret

      • Kiváló kommunikációs készség, ügyfélközpontúság

      • Önálló proaktív munkavégzés, képesség és igény a precizitásra és hatékonyságra

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Pénzügyi adminisztrációs területen szerzett gyakorlat
      • Kommunikációképes angol nyelvtudás

    Amit kínálunk:

      • Igényes, barátságos munkakörnyezet
      • Fiatalos, lendületes és jó hangulatú csapat
      • Változatos és érdekes feladatok
      • Hosszú távú munkalehetőség

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
    • Pénzügy, Könyvelés
    • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1094 Budapest, Ferenc tér 2.

    A "Jelentkezem" gombra kattintva kérem küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.