A Netrisk.hu Kft. Magyarország piacvezető biztosítási alkusza A biztosítási üzletágon kívül banki és távközlési szolgáltatásokat összehasonlító oldalunk és használt autó portálunk is van.
Folyamatosan bővülő pénzügyi csapatunkba

PÉNZÜGYI ADATBÁZIS SZAKÉRTŐ

kollégát keresünk

Igényelt végzettség, gyakorlat, képességek:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Professzionális szintű Excel, Access, MySQL ismeret
  • Adattárház környezet és adattárház kiaknázó eszközök ismerete
  • Jó kommunikációs-, és konfliktus kezelési készség
  • Jó problémamegoldó képesség, precizitás
  • Kreativitás

Fő feladatok:

  • Netrisk.hu rendszerének és adattárházának átfogó ismerete
  • Biztosítói állomány-, és jutalék listák adatbázisokban való összesítése, rendszeres és ad-hoc lekérdezések létrehozása
  • Jutalék ellenőrzésekhez listák összeállítása, az elemzésekben és ellenőrzésekben való részvétel
  • Jutalék ellenőrzési folyamat felépítése
  • A saját nyilvántartások és a biztosítói listák összhangjának/egyezőségének biztosítása
  • A pénzügyi terület belső munkafolyamatainak automatizálása és javítása érdekében kisebb rendszerek, adatbázisok felépítése, működtetése, karbantartása
  • Ad hoc riportok készítése
  • Egyéb eseti feladatok: modellkészítés értékesítési folyamatokról, adatszolgáltatás tervezéshez, számviteli elszámolásokhoz, egyéb jelentésekhez

Előny:

  • Biztosítói tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

Magyar nyelvű önéletrajzot a pozíció megjelölésével várjuk.

Az állásajánlatra történő jelentkezéssel kapcsolatos adatkezelésről a Netrisk.hu oldalon az Adatvédelmi Tájékoztató 10. pontjában találsz információt. Kérjük, az adatkezelési szabályok tudomásulvétele esetén küldd el jelentkezésedet Társaságunkhoz.