INSERTUS HR Kft.
  • Multinacionális autóipari partnerünk részére keresünk határozott időre( 3 hónap) tovább foglalkoztatással új munkatársat.

  • Pénzügyi asszisztens

    Főbb feladatok, munkák:

      • szállítói számlák rögzítése, kezelése, ellenőrzése, könyvelésre történő előkészítése
      • könyveléssel kapcsolatos anyagok összegyűjtése, kapcsolattartás a könyveléssel, időszaki folyamatos egyeztetések
      • statisztikák készítése
      • egyéb irodai adminisztratív feladatok

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • középfokú vagy felsőfokú végzettség
      • jó kommunikációs-, problémamegoldó képesség és szervezőkészség
      • megbízhatóság, döntésképesség, koordinálás és önállóság szükséges a feladatok ellátásához
      • önálló munkavégzés, határidők betartása, nagyfokú precizitás
      • felelősségteljes, önmagáért felelősséget vállaló
      • határozott, hatékony energikus személyiség
      • pályakezdők jelentkezését is várjuk

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • angol nyelvismeret

    Amit kínálunk:

      • versenyképes jövedelem
      • utazási költségtérítés
      • cafetéria
      • stabil, növekvő vállalati háttér

    Állás, munka területe(i):

    • Pénzügy, Könyvelés
    • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    2840 Oroszlány

    Egyéb juttatások:

    cafeteria

    • fényképes önéletrajz