ÉBRESZTŐ! ÉLESZTŐ!

A LESAFFRE MAGYARORSZÁG KFT a magyar és a közép-európai piac első számú élesztő gyártója és forgalmazója. 140 éve stabilan és nyereségesen működünk, péküzemek és családok ezreit látjuk el élelmiszeripari alapanyagokkal.
Vállalatunk nem egy tipikus „multi”: egyszerre jellemzők rá a nemzetközi vállalatok előnyei és a családi középvállalkozások barátságos hangulata! Befogadó csapatunkba most az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat:

Pénzügy-számviteli munkatárs

Feladatok:

  • Egy komplex termelő vállalat számviteli és pénzügyi rendszerének teljes megismerése
  • Devizás tételek könyvelése SAP rendszerben, valutapénztár kezelése
  • Könyvvizsgálatokban, auditokon való részvétel
  • Bankokkal, partnerekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi számviteli végzettség vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Megbízható, alapos, lelkiismeretes, felelősségteljes munkavégzés
  • Csillogó szem és motiváció

Előnyt jelent:

  • Pénzügyi, számviteli területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Termelő vállaltnál szerzett tapasztalat
  • Excel programban való jártasság
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Valódi termelési környezetben szerzett, releváns tapasztalatok
  • Támogató, barátságos cégkultúra, jó hangulatú csapat
  • Versenyképes besorolási bér
  • Karácsonyi jutalom
  • Évi több-százezres választható béren kívüli juttatás
  • Számtalan fejlődési lehetőség, a jó munka elismerése
  • Nagyon jó közlekedési lehetőség: cégünk a Budafok-Háros megállóknál helyezkedik el, a Budapest-Pusztaszabolcs-Dunaújváros vasútvonal és számos BKV buszjárat mentén. (A vágányzár idejére számos igen praktikus és kényelmes közlekedés könnyítő megoldást biztosítunk!)

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

1222 Budapest, Gyár utca 5-9.

Jelentkezési határidő:

2018. 12. 07.

Érdeklődés esetén kérjük, küldje el önéletrajzát - a pozíció megjelölésével - a "Jelentkezem" gombra kattintva.