UNIVER-COOP Zrt.

Pénztáros

A 100%-ban magyar tulajdonú Univer Coop Zrt. 35 élelmiszer üzletet működtet a COOP égisze alatt. Cégünk büszke, hogy 500 munkatársunknak biztosítunk stabil, kiszámítható és hosszú távú megélhetést.

Főbb feladatok, munkák:

Univer Coop Zrt.
Pénztáros
HIRDETÉS SZÖVEGE:
Az Univer-Coop Zrt.-nél elsődleges szempont, hogy üzleteinkben ne csak vásárlóink, de dolgozóink is jól érezzék magukat.
Jelenleg teljes munkaidős pénztárost keresünk székesfehérvári üzletünkbe.
A boltban családias légkörben, lendületes, jókedvű hangulatban folyik a munka.
A vezetők és dolgozók nagy szeretettel várják új munkatársukat!

Az álláshoz tartozó elvárások:

•legyen kereskedelmi érzéked és szeress emberekkel dolgozni
•vállald a pénzkezeléssel járó feladatokat
•tudj udvariasan, választékosan kommunikálni
•légy ápolt, lelkes, elkötelezett.
•legyen gyakorlatod és tapasztalatod az élelmiszer kereskedelemben

Amit kínálunk:

•segítünk és támogatunk munkádban
•biztos, bejelentett, kiszámítható havi jövedelmet biztosítunk
•törvényes, pontos elszámolásokkal, megbízható munkaügyi folyamatokkal működünk
•megbecsülünk, és lehetőséget kínálunk előrelépésre
•kezdő fizetés: bruttó 253.000 Ft
Légy Te az Univer csapatának következő tagja!

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár, Fórum tér

A jelentkezés gombra kattintás után, csatolja önéletrajzát.