MEDIA MARKT ARENA Kft.

Pénztáros

Hirdetés szövege:

    Pénztáros munkakörbe keresünk sikerorientált, kreatív munkatársakat, akik képesek önállóan és csapatban is dolgozni.

    FELADATOK:
    *Vásárlók szakszerű tájékoztatása, kérdéseik megválaszolása
    *Kapcsolattartás a szállítóinkkal, szervizközpontokkal
    *Garancia érvényesítése
    *A termék szakszerű visszavételezése
    *Cserére jogosító igazolások, jóváírások kezelése
    *A vásárlóktól szervizelésre átvett termékek szakszerű kezelése — kapcsolattartás a vásárlóinkkal
    *Pénztárosi teendők ellátása: pontos pénzkezelés, valamint a pénztárgép szakszerű kezelése
    *Telefonos tájékoztatás vásárlóink számára
    *Számlák kiállítása
    *Hitelkártyás fizetés esetén a banki előírások maradéktalan végrehajtása
    *Adminisztratív feladatok ellátása

    Előnyt jelent:
    *Műszaki cikk eladói szakképesítés/kereskedelmi szakképesítés
    *Értékesítésben szerzett jártasság
    *Termékismeret
    *Pénztárgép-kezelői végzettség
    *pénzügyi szolgáltatásközvetítő hatósági vizsga

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Egyéb szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest 1087, Kerepesi út 9.