Pénztáros, látogató segítő

Bruttó 275 Ft havi bér

Csodák Palotája Nonprofit Kft.

1036 Budapest, Bécsi út 38-44.

Csatlakozz hozzánk

pozícióba!
Csodák Palotája Magyarország első interaktív tudományos élményközpontja, mely több mint 25 éve fogadja a hozzá érkező és játszva tanulni vágyó látogatóit minden korosztályból.

Főbb feladatok, munkák:

  • A Csodák Palotája látogatóinak segítése, tájékoztatása.
  • Az interaktív játékok, attrakciók, tematikus egységek bemutatása, felügyelete.
  • A játéktér rendjének felügyelete.
  • Szabadulószobák és élménymozik irányítása és felügyelete.
Pénztárosi poszton
  • Pénztárgép kezelése.
  • A bejárat rendjének felügyelete.
  • Egyéb – a jegypénztárhoz, az áruforgalomhoz, bolti munkához kapcsolódó – feladatok ellátása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • empátia, segítőkészség, jó szociális érzék
  • alapvető természettudományos ismeretek és érdeklődés
  • egy idegennyelv társalgási szintű ismerete (lehetőleg angol)
  • középfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • A Csodák Palotája
  • megbízható, 25 éve működő cég
  • hosszútávú munkalehetőség
  • életteli, vidám, szellemileg inspiráló környezet
  • támogató közeg
  • fix, kiszámítható, nappali, egy műszakos munkaidő
  • a munkatársak beosztásra vonatkozó igényeinek figyelembevétele
  • szabadságigények maximális figyelembevétele
  • tiszta, kellemes dolgozói pihenő, öltöző
  • jogtisztán bejelentett bér
  • bruttó 275.000 Ft kezdő fizetés

Állás, munka területe(i):

  • Oktatás, Tudomány, Sport
  • Egyéb tudomány
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Animátor