OBI Hungary Retail Kft.

Pénztáros - Fogarasi út

Feladatok:

    AZ OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.

    Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 2000 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

    Feladatok:

    • aktív részvétel a vevőbarát pénztári környezet megvalósításában
    • az áruház pénztári szolgáltatásainak magas színvonalú teljesítése
    • pénztárgép kezelése
    • készpénz és egyéb fizetőeszközök megfelelő kezelése
    • vevőmegbízások kezelése
    • kasszasor feltöltése
    • fogyóeszközök ellenőrzése, biztosítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • szakirányú végzettség
    • számítógép felhasználói szintű ismerete
    • kommunikatív és segítőkész személyiség
    • vevőközpontú gondolkodás
    • pontos, megbízható munkavégzés
    • jó csapatjátékos

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    hasonló pozícióban szerzett kiskereskedelmi tapasztalat

Amit kínálunk:

    • stabil munkahely egy növekvő európai vállalatnál
    • folyamatos továbbképzési lehetőségek
    • versenyképes bér + juttatások (havi prémium, karácsonyi jutalom, cafeteria)
    • dolgozói vásárlói kedvezmény

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1148 Budapest, Fogarasi út 28.

Egyéb juttatások:

cafeteria, szakmai tréningek