Pénztáros - Értéktáros vállalati ügyfeleknek

Trenkwalder Kft.

Budapest, Hold utca 27

A Deutsche Bank AG Magyarországi Fióktelepe vállalati ügyfeleinek magas színvonalú kiszolgálására keresünk új munkatársat belvárosi irodába pénztáros pozícióba az alábbi feltételekkel:

Főbb feladatok, munkák:

  • készpénzforgalom lebonyolítása (forint, deviza) pénztári be és kifizetések vállalati ügyfelek számára
  • a bank belső és külső értéktárával kapcsolatos feladatok ellátása
  • nostro számlák egyeztetése
  • forint és deviza ügyletek bonyolításával kapcsolatos reklamációk, levelezések
  • ügyfelek tájékoztatása, kapcsolattartás
  • egyéb adminisztratív feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • érvényes forint- és valutapénztáros vizsga
  • minimum középfokú gazdasági, pénzügyi végzettség
  • 1-2 éves bankügyintézői gyakorlat / banküzemi ismeret
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • középfokú angol nyelvismeret
Előny:
  • · SWIFT , Giro , AFR, VIBER , SEPA fizetési rendszerek ismerete

Amit kínálunk:

  • Változatos és felelősségteljes tevékenység
  • Színvonalas munkahelyi körülmények
  • Versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő