A Deutsche Bank AG Magyarországi Fióktelepe vállalati ügyfeleinek magas színvonalú kiszolgálására

Pénztáros - Értéktáros

munkatársat keres 6 hónapos határozott időtartamra.

Feladatok:

  • készpénzforgalom lebonyolítása (forint, deviza) pénztári be és kifizetések vállalati ügyfelek számára
  • a bank belső és külső értéktárával kapcsolatos feladatok ellátása
  • nostro számlák egyeztetése
  • forint és deviza ügyletek bonyolításával kapcsolatos reklamációk, levelezések
  • ügyfelek tájékoztatása, kapcsolattartás
  • egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • érvényes forint- és valutapénztáros vizsga
  • minimum középfokú gazdasági, pénzügyi végzettség
  • 1-2 éves bankügyintézői gyakorlat / banküzemi ismeret
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • középfokú angol nyelvismeret
  • SWIFT, Giro, VIBER rendszerek ismerete előny

Amit kínálunk:

  • Változatos és felelősségteljes tevékenység
  • Kiváló munkahelyi körülmények
  • Versenyképes jövedelem és juttatások

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Számlázó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.